Tasuta transport alates 75.00 €+

Müügitingimused

Veebipood www.mullivabrik.ee omanikuks on Mullivabrik OÜ (16765532), asukohaga Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 56-51, 10115.

Müügitingimused on www.mullivabrik.ee ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

– Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.

– Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

– Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine

– Veebipood müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. Ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana.  

– Kauba tellimiseks tuleb valida soovitud toode ja vajutada nupule “Lisa ostukorvi”, seejärel vajutades paremas ülanurgas olevale ostukorvile ja avanevas aknas nupule “Soorita ost”.  

– Kauba kohaletoimetamiseks on vajalik täita kontakt- ja sihtkohaandmed.  

– Arve saadetakse e-posti aadressile ja kaup pannakse teele pärast makse laekumist.  

– Tasuda on võimalik pangaülekandega või pangalingi abil eurodes. 

– Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

– Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Kohaletoimetamine

– Info kauba saatmiskulude kohta on kuvatud tellimuse vormil.

– Kaup toimetatakse kliendini Itella SmartPOST või Omniva vahendusel.

– SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.                   

– SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.00–22.00. 

– Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

– Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

– Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

– Kauba tagasivõtmise osas on nõue, et pudelikork ei tohi olla avatud, pudeli silt ei tohi olla kahjustunud. 

– Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

– 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

– Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

– Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressil info@mullivabrik.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

– Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

– Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

– Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

– Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

– Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus

– Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.  

– Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on veebipoe kohustus. 

– Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, kirjutades e-posti aadressile info@mullivabrik.ee

– Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

– Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

– Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine

– Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

– Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.

Vaidluste lahendamine

– Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, siis palume võtta ühendust e-posti aadressil info@mullivabrik.ee

– Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

– Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. 

Tasuta transport

Ostukorv alates 75€+

100% rahulolu garantii

Oled meile tähtis

Kvaliteetsed tootjad

Kõik tootjad on sertifitseeritud

Turvaline ostukeskkond

Pangalink / MasterCard / Visa