Tasuta transport alates 75.00 €+

Recently added

Võtke meiega ühendust!

Telefon: +372 5334 0775

Sotsiaalmeedia

Castell d’Or: Kataloonia veinipärandi kaitsjad

Castell d’Or on veinide ja cavade tootja, mis moodustati 2005. aastal Kataloonias, Hispaanias. Tekkis 16’ne Kataloonia väikeveinitööstuse ühinemisega. Paljud väikesed veinimajad, mille ajalugu ulatub üle 100 aasta, otsustasid ühendada oma jõu ja teadmised. Läbi selle on nad saanud parandada oma toodete kvaliteeti, levitada oma tooteid suurematele turgudele ja saanud rahvusvahelist tunnustust mitmetele kaubamärkidele.

Castell d’Or ühendab traditsioonilise veinitootmise kaasaegsete tootmistingimustega, et luua ainulaadseid veine ja cavasid. Nad toodavad veine erinevatest viinamarjasortidest, sealhulgas Xarel·lo, Macabeu, Parellada, Chardonnay, Trepat, Cabernet Sauvignon, Merlot, Grenache ja Carignan.

Veinimaja pühendub kohalike kasvatajate ja kogukondade toetamisele, keskkonnasõbralike tavade edendamisele ning veinikasvataja väärtuse kaitsmisele. Nad kuuluvad Kataloonia Põllumajanduskooperatiivide Föderatsiooni ja osalevad aktiivselt sotsiaalsetes ja keskkonnaalgatustes.

Castell d’Or missiooniks on toetada kasvatajaid ja omada positiivset mõju ühiskonnale. Nad rõhutavad põllumajanduse säilitamise tähtsust tulevaste põlvkondade jaoks.

Missioon: Veinikasvatajate toetamine ja positiivse mõju avaldamine ühiskonnale.

Tootmine: Nad toodavad kõrgekvaliteedilisi veine ja cavasid koostöö tulemusena oma kooperatiivide jõupingutustest, kasutades kaasaegseid rajatisi ja rangelt kvaliteedikontrolli.

Kvaliteet: Nende tooteid sertifitseeritakse erinevate päritolunimetuste järgi ning need vastavad rahvusvahelistele toiduohutusstandarditele. Mõned tooted on alkoholivabad, orgaanilised ja taimetoitlastele sobilikud.

Modernism: Paljud nende kooperatiivid on seotud Kataloonia modernismiga ja edendavad veiniturismi.

Isiksus: Castell d’Or esindab veinitootjate pärandit omapärase karakteri ja traditsiooniga, püüdes luua eksklusiivseid ja eristavaid premium-tooteid.

Maa väärtus: Nad on pühendunud säästlikkusele, vähendavad oma süsinikujalajälge ja osalevad aktiivselt rahvusvahelistel turgudel.

Kokkuvõtteks on Castell d’Or Kataloonia Hispaania veinitootjate loodud ühendus, millel on rikas ajalugu ning pühendumus kvaliteedile, säästlikkusele ja kogukonna toetamisele. Nad toodavad mitmekesist valikut veine ja cavasid.

Tasuta transport

Ostukorv alates 75€+

100% rahulolu garantii

Oled meile tähtis

Kvaliteetsed tootjad

Kõik tootjad on sertifitseeritud

Turvaline ostukeskkond

Pangalink / MasterCard / Visa